PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika apibrėžia asmens duomenų rinkimo, tvarkymo bei naudojimo sąlygas naudojantis interneto svetaine www.madoskursai.lt ar bet kokiomis jos paslaugomis. Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl esame atviri apie tai, kaip tvarkomi Jūsų duomenis.

Terminai “mes”, “mūsų”, „Mados kursai“ reiškia www.madoskursai.lt svetainę bei visus jos posričius.

Mados kursai platforma sukurta tam, kad ieškantys informacijos bei norintys išmokti siuvimo, konstravimo ir kitų su mados industriją susijusių sričių, lankytojai galėtų lengvai rasti visą naudingą informaciją suskirstytą temomis bei kursais lietuvių kalba vienoje vietoje. Taip pat, kad turintys ir norintys pasidalinti žiniomis šiose srityse galėtų sukurti, paskelbti ir parduoti savo kursus. Ši privatumo politika galioja tiek lankytojams, tiek kursų pirkėjams (toliau – mokiniams, studentams), tiek pardavėjams (toliau – mokytojams, dėstytojams) bei visiems kitiems naudojantiems madoskursai.lt svetaine bei jos paslaugomis. Jūsų naudojimasis šia platforma taip pat yra apibrėžtas Naudojimosi Taisyklėmis.

Prašome įdėmiai perskaityti šią Privatumo Politiką prieš naudojantis mūsų platforma bei jos paslaugomis. Jei turite klausimų galite susisiekti el.paštu: g.vaiskunaite@gmail.com

KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Mes renkamme informaciją, kurią pateikiate kai:

 • dalyvaujate/ prenumeruojate mūsų marketingo kompanijose (pvz.: naujienlaiškyje, lojalumo programose ir t.t.).
 • perkate mūsų platformoje.
 • susisiekiate su mūsų aptarnavimo centru.
 • naudojatės mūsų svetaine (užsiregistruojate, keliate turinį, apsilankymų statistiką, apsilankymų laiką, IP adresą ir pan.)
 • perkate mūsų svetainėje.
 • susisiekiate su mumis.

Taip pat gaime gauti informaciją iš trečiųjų šalių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Pavyzdžiui iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

 KĄ DAROME SU ŠIA INFORMACIJA?

 • Naudojame tam, kad galėtume sėkmingai išpildyti Jūsų užsakymus.
 • Platformos valdymui (registracijai, apmokėjimui ir pan.)
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais, pvz., siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).
 • Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.
 • Organizuoti loterijas, konkursus, žaidimus ar akcijas, kaip leidžia įstatymai.
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Bendrai trečiosios šalys, kurių paslaugomis naudojamasi šioje svetainėje renka, naudoja ir atskleidžia tik tokius duomenis, kurie yra privalomi jų tiekiamoms paslaugoms vykdyti. Tačiau, kai kurie tiekėjai, kaip pvz. atsiskaitymo tarpininkai, turi savo atskiras privatumo politikas, kurios apibrėžia jų duomenų rinkimo ir naudojimo nuostatas, todėl primygtinai rekomenduojame jas perskaityti prieš naudojantis šiomis paslaugomis.

Duomenų valdytojo interneto svetainėje ar socialinių tinklų paskyroje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių Duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Kai esate nukreipti iš mūsų svetainės į išorinį tinklapį, priklausantį trečiajai šaliai, atkreipkite dėmesį, jog ten mūsų pateiktos Privatumo Politikos ir Naudojimosi Taisyklės nebegalioja.

Ši taisyklė galioja tiek ir paspaudus ant nuorodų, nukreipiančių iš mūsų internetinės svetainės.

ATSKELIDIMAS

Mes turime teisę atskleisti jūsų privačią informaciją, jei to reikalauja įstatymas arba tuo atveju, jeigu pažeidėte mūsų Naudojimosi Taisykles.

SLAPUKAI

Jums lankantis šioje interneto svetainėje, mes siekiame pateikti turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėse ir yra išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda identifikuoti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį.

Tam tikra informacija mūsų svetainėje yra renkama slapukų pagalba. Slapukus naudojame sklandžiam jūsų užsakymų vykdymui ir poreikių išsiaiškinimui remiantis ankstesniais ir esamais veiksmais. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Slapukų pagalba siekiame pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėje.

Jūs galite bet kada ištrinti slapukus per savo naršyklę, tačiau ištrynus slapukus, kai kurie svateinės segmentai ar įrankiai gali tinkamai nebeveikti.

JŪSŲ SUTIKIMAS

Naudodamiesi mūsų svetaine bei jos teikiamomis paslaugomis, jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politikoje aprašyta duomenų naudojimo tvarka bei Naudojimosi Taisyklėmis. Mes pasiliekame teisę tiek Privatumo Politiką, tiek Naudojimosi Taisykles keisti bei atnaujinti bet kuriuo metu. Todėl prašome reguliariai ją peržiūrėti. Pasikeitimai įsigalioją iš karto, kai tik yra paskelbiami.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jūs turite galimybę pateikti prašymą, kad apie jus surinkta informacija būtų pakoreguota arba pašalinta. Tokiu atveju prašome susisiekti el.paštu: g.vaiskunaite@gmail.com